Grup Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nicklerrrrr

3 posters

nicklerrrrr Empty Geri: nicklerrrrr

Mesaj tarafından sekerkızz Perş. Haz. 05, 2008 3:31 pm

saolll

sekerkızz

nicklerrrrr Empty Geri: nicklerrrrr

Mesaj tarafından BluebeRRy..* Perş. Haz. 05, 2008 1:45 pm

Saoll

BluebeRRy..*
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 113

https://hepsi-fun.forummotion.com

nicklerrrrr Empty nicklerrrrr

Mesaj tarafından cemre_merve Perş. Haz. 05, 2008 1:35 pm

Bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yüzüme Güldüler , Nede Bir Gün Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Başkasına Verdiler. Bana Bu Dünyada Mutluluk Harammış meğer

Biraz seni bilirler, biraz beni, Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdiğini.

Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farz et,icimi ise sevginle donat...

Eğer sen bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasıdır_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgeçmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdım, Bu Kalp Durmadık Sürece O Yazı Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ateş nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

Askımı yazmaya dağ aradım, askımdan büyük dağ bulamadım...

Gülmek senin bir tutkun olsun, bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun...

Sevgi tıpkı bir gül gibidir rast gele tutarsan dikenleri batar yapraklarını açarsan duyguları akar ama tutmasını bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise aşkım uğruna bitti

Sensizliği Gökteki Yıldızlara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURURLU

cemre_merve